Естетичні проблеми із зубами можуть мати різний характер, але всі вони вирішуються за допомогою вінірів — керамічних накладок товщиною до 0,5 мм.

Вініри використовуються для коригування кольору та форми зуба у разі:

  • його неправильної форми;
  • механічних дефектів (сколи, тріщини, демінералізація емалі);
  • надто великих проміжків між зубами (треми, діастеми);
  • зміни кольору емалі у наслідку флюорозу, прийому ліків, потемніння пломб, встановлених застарілими методами.

Виправляючи форму та колір зубів, вініри на довгі роки дарують привабливо природну посмішку.

Особливості проведення процедури в Porcelain

У клініці ви побачите свою ідеальну посмішку ще до початку лікування! Цифровий дизайн допомагає відкоригувати посмішку до найменшої деталі з урахуванням особливостей вашого обличчя.

Кераміка високої якості підбирається точно під колір зуба. На тестовій примірці лікар визначає кут нахилу вініру для встановлення, аби накладка щільно охопила робочу поверхню, точно співпадала із сусідніми.

Матеріал, який використовують в «Порцелян» для виготовлення накладок, не змінює свій колір з часом. Детальну інформацію щодо процедури можна переглянути за посиланням: https://porcelain-dent.com.ua/ru/service/estetika/ceramic-veneers.

Етапи встановлення накладок

У клініці чітко дотримуються встановленого протоколу проведення процедури. На першому етапі передбачається цифровий дизайн посмішки. Здійснивши аналіз параметрів обличчя пацієнта, лікар створює його віртуальний прототип, на якому і випробовують можливі варіанти лікування.

Обравши найкращий, приступають до його втілення. Спочатку готують зуб під накладку: знімають 0,2–0,5 мм емалі, сканують підготовлений зуб для створення його 3D-моделі. Далі її передають зубному техніку, який виготовляє вінір на спеціальному апараті з цілого керамічного блоку та вручну відшліфовує деталі.

Встановлення вініра — не менш важливий етап, який вимагає чіткої послідовності дій. Лікар має накласти його під заздалегідь визначеним кутом так, щоби накладка згодом зрослася із зубом по всій його поверхні. Останній штрих — шліфування та полірування.

Протипоказання до накладок

Читайте також:  Роторасширители стоматологические: назначение, виды и особенности

Відновлення зубів за допомогою вінірів не вважається загально прийнятним засобом. Є низка протипоказань, за яких не можна вдаватися до цього методу:

  • бруксизм (скреготання зубами вночі);
  • від природи тонка емаль;
  • ускладнений карієс;
  • патологія прикусу.

В останньому випадку необхідно попередньо пройти курс ортодонтичного лікування, а після корегування прикусу вдаватися до відновлення зубів. Інакше керамічна накладка може сколотися.

У клініці «Порцелян» ви пройдете детальну діагностику та отримаєте чіткі рекомендації щодо використання вінірів.

*На правах реклами