ГоловнаНовини Здоров'яПродукти, які ви вважаєте корисними, можуть бути смертельно небезпечні

Продукти, які ви вважаєте корисними, можуть бути смертельно небезпечні

Деякі природні сполуки, які раніше вважалися корисними, можуть бути насправді небезпечними. Як вони називаються і в яких продуктах містяться, розповімо в цій статті.

арахіс

Дослідженням у цій сфері займалися наукові фахівці з Університету Індіани. Наукова робота тривала протягом одинадцяти років. В цілому експерти вивчили майже шість тисяч випадків раку простати, які були зафіксовані серед 27 тисяч чоловіків. З них в 287 випадках експерти зіткнулися з розвиненим раком.

Крім даних про стан здоров’я, фахівців хвилювало харчування піддослідних. З’ясувалося, що в раціоні найбільш часто зустрічалися продукти, які містили велику кількість ізофлавонів. Саме у тих людей хвороба була виявлена. В інших такої проблеми не виникало.

Зазначимо, що ізофлавони — це фітоестрогени, природні сполуки, які до болю нагадують естроген. Вчені завжди вважали, що вони надають тільки благотворний вплив на організм людини. Однак з допомогою останнього дослідження вдалося довести, що вони також можуть спровокувати розвинену форму раку простати. Найбільш ізофлавони містяться в сої та арахісі.

Таким чином, чоловікам варто уникати споживання тих продуктів, які містять це небезпечне природне з’єднання.

Джерело: 7mednews