Спеціалісти Лідського університету заявили про те, що продукти з низькою енергоємністю, але багаті поживними речовинами, дуже ефективно допомагають схуднути. Такі продукти, за словами вчених, зменшують кількість перекусів, пов’язаних з поглинанням занадто великої кількості калорій.

Дослідження фахівців з Лідса показало, що вживання низькоенергетичних продуктів протягом 14 тижнів допомогло добровольцям з надмірною вагою схуднути в середньому на 5-6 кілограмів. Зокрема, випробовувані, які хотіли схуднути в експерименті, що проводився, вживали свіжі фрукти, овочі, пісне м’ясо, рибу, яйця і бобові. В день вони з’їдали різних продуктів на 1400 калорій.

Вчені пояснили: для людей, які прагнуть схуднути, великою проблемою стає відчуття сильного голоду, з-за якого між основними прийомами їжі вживається ще маса всіляких закусок. Все це призводить до того, що поглинається занадто велика кількість калорій, що не витрачаються тілом. Продукти з низькою енергоємністю допомагають впоратися саме з цією проблемою.

Під час експерименту учасники, які вживали такі продукти, повідомили, що відчували себе менш голодними, а також перестали відчувати сильний потяг до нездорової їжі, що в підсумку і допомогло їм схуднути. Продукти з низькою енергоємністю відрізняються складом, в якому міститься багато води, білка і клітковини. На думку вчених, саме на склад продуктів, а не на їх калорійність потрібно звертати увагу тим, хто хоче схуднути.

“250 грамів моркви і 20 грамів шоколаду рівноцінні по калоріях, проте морква набагато корисніша, якщо потрібно схуднути”, – навели приклад експерти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПРОДУКТИ, ЯКІ МІСТЯТЬ КЛІТКОВИНУ І ДОПОМОЖУТЬ СХУДНУТИ

7 ПРОДУКТІВ ДЛЯ СХУДНЕННЯ, ЯКІ РЕКОМЕНДОВАНО ЇСТИ НА ВЕЧЕРЮ

Джерело: МедікФорум