Людський організм погано реагує на голод, стверджують вчені, – це спонукає його накопичувати жирову тканину для заповнення відсутніх калорій. Фахівці назвали продукти, вживання яких на ніч не тільки допомагає не страждати від голоду, але і сприяє схудненню.

Дієтологи пояснили, що якщо людина приймає їжу задовго до відходу до сну і лягає спати, героїчно пригнічуючи муки голоду, її ранковий сніданок як раз піде на освіту жирового резерву замість того, щоб витрачатися на підтримання метаболізму. Вчені радять не обмежувати себе в їжі.

Що ж на їхню думку корисно їсти в пізню годину?

Читайте також:  Жінок попередили про несподівану причину відчуття туману в голові

Експерти рекомендують тамувати голод в пізній час кисломолочні продукти – їх легкий білок не відкладається у вигляді зайвого жиру. Також увечері можна випити склянку молока: воно також є джерелом білка, але ще містить триптофан, амінокислоту, яка сприяє заспокоєнню і хорошому засипанню.

Корисні для боротьби з голодними муками курячі яйця, чий білок є стовідсотково дієтичним продуктом. Крім того, відмінно підходить для вживання пізно ввечері м’ясо птиці – в ньому практично відсутні вуглеводи. У цьому ж ряду продуктів, що сприяють активному обміну речовин, і біла риба.

Радять експерти для трапези в самі пізні години доби і тушковані овочі, приготовані без масла і слабо підсолені-така їжа стимулює виведення токсинів з кишечника. Можна і потрібно їсти ягоди: в них дуже мало калорій, при цьому багато вітамінів.

Читайте також:  Лікар розповідає, коли затяжна хвороба є ознакою раку

Раніше ми писали про те, в яких продуктах потрібно шукати найпотрібніші організму вітаміни восени.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 ПРОДУКТІВ, ЯКІ НЕ ВАРТО ЇСТИ НА ВЕЧЕРЮ

НАЗВАНИЙ ІДЕАЛЬНИЙ ПРОДУКТ ДЛЯ ВЖИВАННЯ ПЕРЕД СНОМ

Джерело: МедікФорум