Включення цих дуже корисних для здоров’я продуктів у ваш раціон допоможе вам задовольнити ваші потреби в харчуванні, а також знизить ризик діабету і його ускладнень та хвороб серця.

Звичайно, продукти з цього списку не повинні бути єдиними продуктами, які ви їсте, але включення частини або всього вашого плану харчування при діабеті допоможе поліпшити ваше загальний стан здоров’я.

Цей список продуктів харчування був обраний за їх низьким глікемічним індексом і наявності вітамінів та мінералів. Особливо таких як: калій, магній, вітаміни A, C і D і клітковина.

1. Цитрусові

Ці типи продуктів, що містять велику кількість розчинної клітковини, яка допомагає регулювати рівень глюкози в крові і кров’яний тиск.

Читайте також:  «Суперкорисні» продукти виявилися забрудненими небезпечними пестицидами

2. Темно-зелені овочі

Шпинат, броколі і брюссельська капуста. В доповнення до дуже низької калорійності, вони допомагають наситити кров необхідним залізом.

3. Волоський горіх

Вони гарні для контролю рівня глюкози і ліпідів в крові. Вживання 3-5 горіхів в день замість вуглеводів допомагає контролювати рівень глюкози в крові, не впливаючи на ваш вагу.

Науково доведено, що включення волоських горіхів в щоденний раціон допомагає контролювати рівень глюкози і ліпідів в крові.

4. Чорниця

Вона багата фітонутрієнтами, речовинами, які допомагають клітинам не страждати мутаціями, які можуть привести до ракових клітин. А також знижують рівень холестерину.

Читайте також:  П'ять переваг для здоров'я томатної дієти

5. Помідори

Вони є відмінним джерелом вітамінів С і А. Обидва вітаміни корисні для шкіри, якщо у вас діабет, то особливо важливо включити їх в щоденний раціон. Так як вони допомагають швидко гоїтися ранам і допомагають сформувати рубцеву тканину.

6. Квасоля

Незалежно від сорту – чорна, червона, біла або плямиста — вони багаті клітковиною, білком, магнієм, а також калієм. Півсклянки квасолі містить кількість білка, еквівалентну унції (29г) м’яса без насичених жирів, які може мати м’ясо.

7. Авокадо

Багате, вершкове і повне корисних мононенасичених жирів, авокадо уповільнює травлення. В результаті допомагає запобігти раптовому підвищенню рівня глюкози в крові після їжі. Дієта, багата хорошими жирами, може допомогти і повернутися до відновлення резистентності до інсуліну. В результаті в довгостроковій перспективі призводить до більш постійного рівня глюкози в крові.

Читайте також:  Що не можна робити у спальні, щоб не нашкодити сну

8. Бобові

Плануючи меню тижня, подумайте про приготування бобових, принаймні, 2 рази на тиждень. Розчинна клітковина у всіх видах бобових (від нуту до сочевиці) нормалізує рівень цукру в крові.

9. Яблука

Яблука з низьким вмістом калорій і високим вмістом клітковини (4 г) очистять організм і позбутися від запорів. А також борються з поганим холестерином і пригнічують високі та низькі рівні глюкози в крові.