Кількість інфікованих коронавірусом в Україні продовжує невпинно зростати й до наступного вівторка, 25 серпня, коливатиметься в межах 1 670-2 580 хворих за середнього значення 2 тис. 100 на добу. Кількість нових летальних випадків за день буде в межах 25-31 за середнього значення 28. Для порівняння минулого тижня середня кількість інфікованих становила 1 тис. 617 випадків і летальних – 23.6.

Такий прогноз робочої групи Національної академії наук з математичного моделювання проблем, пов’язаних із епідемією коронавірусу SARS-CoV-2 в Україні, дав віцепрезидент НАН, доктор фізико-математичних наук Анатолій Загородній.

Найбільше хворих фіксуватимуть на Львівщині, Івано-Франківщині, Одещині, Харківщині, Буковині та Києві.

Читайте також:  Названо осінній овоч, який може стати причиною втрати волосся

Згідно з даними прогнозу, кількість нових видужалих становить приблизно 550 людей на день. Кількість нових активних інфікованих продовжує зростати разом із новими зареєстрованими випадками. Серед всіх летальних випадків – 77% людей мали супутні захворювання. Серед них серцево-судинні – 63%, діабет – 19%, хронічні захворювання легень – 7,5% та захворювання нирок – 6,8%. Деякі хворі мали більше ніж одне супутнє захворювання.

“Найменша кількість нових випадків спостерігається найчастіше в понеділок – на 20% менше від середніх значень, найбільша – з четверга по суботу, на 11-13% більше від середніх значень. За розвитку епідемії найбільша ймовірність побачити рекордні значення в суботу”, – зазначив Загородній.

Читайте також:  5 продуктів з кератином для волосся і шкіри

За його словами, статистика по Україні продовжує демонструвати стійке зростання. Серед регіонів із високим рівнем ураженості найшвидші темпи поширення епідемії спостерігаються в Харківській та Чернівецькій областях.

Джерело: Обозреватель

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News