ГоловнаНовини Здоров'яПродукти від гіпертонії і важливі поради, які слід мати на увазі!

Продукти від гіпертонії і важливі поради, які слід мати на увазі!

Одна з провідних причин смерті в усьому світі — це серцеві захворювання, а інсульт — друга причина. Ці захворювання в основному провокує високий кров’яний тиск. Саме з цієї причини боротьба з гіпертонією дуже важлива!

Гранат

Ця проблема може бути вирішена природним шляхом, шляхом зміни способу життя, а також вживання продуктів від гіпертонії.

Багато людей покладаються виключно на ліки для лікування гіпертонії. Проте, ліки, використовувані для цього захворювання, можуть викликати побічні ефекти. Особливо такі як сплутаність свідомості, запаморочення, помутніння зору і втому. А також можуть провокувати руйнування суглобів, постійний кашель і т. д.. Уважно читайте інструкцію, особливо розділ побічних ефектів.

Читайте також:  5 повсякденних ситуацій, які можуть призводити до болю в колінах

Часто проблема полягає в тому, що, якщо це захворювання не виявлено вчасно, воно може викликати гіпертонічний криз. Який викликає серйозні симптоми, такі як сильний головний біль і кровотеча з носа. А також утруднення дихання, занепокоєння, втрата свідомості і серцевий напад.

Тут полягає важливість постійного вимірювання артеріального тиску.

Їжа від гіпертонії

Якщо ви страждаєте або схильні до гіпертонії, не впадайте у відчай, так як існують природні способи зниження кров’яного тиску, у тому числі вживання наступних продуктів:

Гранат

Він є одним з найкорисніших на планеті. Не дивно, що одна з переваг граната — це здатність знижувати артеріальну гіпертензію. Про це йдеться в декількох дослідженнях, як короткострокових, так і довгострокових. Є навіть дослідження, які показали, що він може знизити артеріальний тиск у пацієнтів з діабетом, нирковою діалізом і захворюванням артерій.

Продовження на наступній сторінці: 1 2
Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News