З настанням холодів багато дівчат стикаються з проблемою сухості шкіри губ. Деколи губи так пересушені, що на них з’являються тріщини з ранками. Візьміть на озброєння кілька простих порад, які дозволять пережити цю зиму безболісно, ​​з гарними та здоровими губами.

Використовуйте бальзам для губ перед умиванням

Перед умиванням слід нанести на губи зволожуючий бальзам, щоб захистити їх від пересушування: засоби для чищення можуть містити саліцилову кислоту або бензоїл пероксид, що агресивно впливають на шкіру, порушуючи нормальний рівень pH.

Застосовуйте мигдалеву олію

У мигдальній олії містяться необхідні для здоров’я шкіри вітаміни А та Е, які захищають клітини від зовнішнього негативного впливу. Рекомендується також віддавати перевагу засобам для губ з цією олією у складі, тоді лущення на шкірі стане в рази менше.

Зволожуйте повітря

Мешканці мегаполісів нерідко використовують зволожувач повітря підтримки необхідного рівня вологості у будинку. Сухе повітря в кімнаті сильно сушить шкіру обличчя та губ. Зволожувач рекомендується вмикати на всю ніч, щоб підтримувати шкіру зволоженою.

Скрабуйте губи

Бажано кілька разів на тиждень скрабувати шкіру губ, щоб очищати її від ороговілих лусочок, які перешкоджають нормальному кисневому обміну. Можна використовувати готові скраби або зробити засіб самої за допомогою цукру та меду, змішавши інгредієнти у рівних пропорціях.

Дихайте через ніс

Коли ми дихаємо через рот, шкіра губ активніше втрачає вологу. Не потрібно додатково підсушувати її, тому намагайтеся дихати через ніс.

Пийте більше води

Пити воду необхідно, щоб підтримувати організм зволоженим зсередини. Вода запускає всі обмінні процеси, прискорює метаболізм, а також очищає шкіру, вимиваючи з організму шлаки та токсини.