Втрата зору має безліч причин, багатьох з яких можна уникнути, якщо вести здоровий спосіб життя. Однак, іноді надмірне споживання неправильних продуктів може призвести до станів, провісником яких є втрата зору.

Провідними причинами сліпоти та слабобачення є вікова дегенерація жовтої плями, катаракта, діабетична ретинопатія та глаукома. Іноді високий кров’яний тиск може пошкодити очі, перешкоджаючи припливу крові до сітківки.

Такі продукти, як перероблене м’ясо, пов’язані з розвитком гіпертонічної ретинопатії, слід вживати у помірних кількостях. Гіпертонічна ретинопатія – це порушення зору, що виникає внаслідок високого кров’яного тиску. У цьому стані ушкоджуються кровоносні судини, що постачають кров’ю сітківку в задній частині ока.

Симптоми гіпертонічної ретинопатії включають:

  • Подвійний чи тьмяний зір
  • Втрата зору
  • Головні болі

Одним із найпоширеніших харчових продуктів, тісно пов’язаних з високим кров’яним тиском, є натрій, який змушує організм утримувати воду.

Насправді при вживанні у великих кількостях натрій був пов’язаний з початком гіпертонії.

Хот-доги, бекон та м’ясні делікатеси багаті натрієм. Цей сплеск солі може зрештою призвести до високого кров’яного тиску», що може спричинити проблеми з очима.

Це може включати:

  • Гіпертонічна ретинопатія, пошкодження кровоносних судин, що викликає помутніння зору або втрату зору.
  • Хоріоїдопатія, скупчення рідини під сітківкою
  • Нейропатія, блокування кровотоку, яке вбиває нерви та викликає втрату зору

«Намагайтеся обмежити споживання натрію до 2300 міліграмів або менше на день».