У прагненні схуднути люди часто керуються порадами своїх знайомих, які можуть бути дуже далекі від наукових даних. Які “шкідливі” продукти насправді можна їсти хоч кожен день?

Дієтолог з Іспанії Даніель Урсуа розповів в інтерв’ю газеті La Vanguardia про продукти, які багато демонізують і абсолютно марно-насправді вони не заважають схуднути, а йдуть тільки на користь.

Один з продуктів, якому часто пред’являють незаслужені звинувачення – курячі яйця. У них дійсно міститься холестерин, але дослідження показують, що розумне вживання яєць не тільки не веде до підвищення рівня холестерину в крові, але і допомагає знижувати його. Тим часом, яйця багаті легко засвоюваним білком, вітамінами, мінералами і містять корисні жири.

Урсуа вважає, що одне яйце в день абсолютно безпечно для здоров’я, зрозуміло, якщо ви не страждаєте від алергії. Дієтолог радить включити яйця в щоденний раціон, а також звернути увагу на яйця інших птахів, зокрема, перепелів.

Ще один продукт, часто піддається нападкам – горіхи. Урсуа розповів, що багато людей вважають, ніби горіхи – прямий шлях до набору зайвої ваги. Але вірно це тільки в тому випадку, якщо ви їсте їх в рази більше рекомендованої норми, яка становить 30 грамів в день. Горіхи дуже калорійні, але багаті поживними речовинами і допомагають знизити ризик серцево-судинних захворювань.

Також фахівець перерахував інші продукти, від яких не варто відмовлятися. Це молоко, риба, авокадо.