Вживання цих продуктів покращує схильність шкіри до регенерації і відсуває момент появи зморшок на обличчі.

Косметологи погоджуються з тим, що наявність в раціоні харчування певних продуктів впливає на стан шкіри (а також волосся і нігтів) і допомагає продовжити її пружність і гладкість. Фахівці назвали п’ять продуктів, які особливо ефективні в боротьбі зі зморшками.

Зокрема, вчені рекомендують їсти свіжий часник. Антиоксиданти, які входять в його склад гальмують руйнування колагену – білка, що забезпечує шкірі властивість еластичності.

Також в раціон слід включити оливкову олію. Олеїнова кислота, яка міститься в ньому, різновид омега-9, підтримує шкіру в значній мірі зволоженою, що продовжує її моложавий вигляд.

Читайте також:  Захоплення кавою безпечне для майбутніх мам

Ще один продукт молодості шкіри – малина, чий рівень антиоксидантів серед фруктів і овочів вважається найвищим. Антиоксиданти забезпечують шкірі захист від пошкоджень.

Червону рибу фахівці рекомендують вживати як мінімум один раз в тиждень. Це не тільки омолоджує шкіру, але і сприяє здоров’ю серця – все за рахунок вмісту омега-3 жирних кислот.

Дослідники підтверджують і омолоджуючу дію квасолі. Вчені Американського інституту з вивчення раку ідентифікували квасолю як кращий продукт довголіття, назвавши в цьому плані корисною консервовану квасолю.