Згідно з дослідженням, люди, які пропускають сніданок, мають на 32% більше шансів померти від усіх причин. Аналіз майже 200 000 дорослих у віці старше 40 років показав, що ті, хто пропускав сніданок, частіше мали погане здоров’я. Серцеві напади особливо поширені серед людей, які зазвичай ігнорують їжу, з підвищенням ризику на 21 відсоток.

Дослідження, проведене Гарвардською медичною школою, не ставило за мету встановити причинно-наслідковий зв’язок між пропуском сніданку і ризиком серцевого нападу. Інші дослідження показали, що пропуск сніданку зазвичай пов’язаний з низкою інших проблем зі здоров’ям, передає Express.

Люди, які пропускають сніданок, часто не заповнюють втрачену їжу протягом дня, що призводить до погіршення харчування.

Це також може призвести до прийому їжі на ніч або між прийомами їжі, що може порушити ваш метаболізм, що підвищить ймовірність діабету і серцевих захворювань.

Дослідження показали, що люди, які пропускають сніданок, частіше працюють на повний робочий день, будуть курцями та споживають більше алкоголю. Все це з різних причин може вплинути на ймовірність розвитку серцевих захворювань.

Наслідком цього є те, що пропуск сніданку не обов’язково викликає серцеві захворювання, але люди з ризиком серцевих захворювань з більшою ймовірністю пропускають сніданок. Люди, які не снідають, також частіше ведуть спосіб життя, обмежений у часі для фізичних вправ та інших здорових занять.

Ці дослідження також виявили деякі фактори, що впливають на здоров’я, які пов’язані з відмовою від сніданку. Серед людей, які снідали, діабет зустрічався в два рази частіше.

Як і у випадку з серцевими захворюваннями, це не означає, що сніданок викликає у людей діабет. Це може бути пов’язано з тим, що регулювання рівня цукру в крові протягом дня вимагає більш суворого планування прийому їжі і контролю дієти.