Згідно з дослідженням, люди, які пропускають сніданок, мають на 32% більше шансів померти від усіх причин. Аналіз майже 200 000 дорослих у віці старше 40 років показав, що ті, хто пропускав сніданок, частіше мали погане здоров’я. Серцеві напади особливо поширені серед людей, які зазвичай ігнорують їжу, з підвищенням ризику на 21 відсоток.

Дослідження, проведене Гарвардською медичною школою, не ставило за мету встановити причинно-наслідковий зв’язок між пропуском сніданку і ризиком серцевого нападу. Інші дослідження показали, що пропуск сніданку зазвичай пов’язаний з низкою інших проблем зі здоров’ям, передає Express.

Люди, які пропускають сніданок, часто не заповнюють втрачену їжу протягом дня, що призводить до погіршення харчування.

Читайте також:  Жінок попередили про несподівану причину відчуття туману в голові

Це також може призвести до прийому їжі на ніч або між прийомами їжі, що може порушити ваш метаболізм, що підвищить ймовірність діабету і серцевих захворювань.

Дослідження показали, що люди, які пропускають сніданок, частіше працюють на повний робочий день, будуть курцями та споживають більше алкоголю. Все це з різних причин може вплинути на ймовірність розвитку серцевих захворювань.

Наслідком цього є те, що пропуск сніданку не обов’язково викликає серцеві захворювання, але люди з ризиком серцевих захворювань з більшою ймовірністю пропускають сніданок. Люди, які не снідають, також частіше ведуть спосіб життя, обмежений у часі для фізичних вправ та інших здорових занять.

Читайте також:  Хто найчастіше вмирає від інфаркту

Ці дослідження також виявили деякі фактори, що впливають на здоров’я, які пов’язані з відмовою від сніданку. Серед людей, які снідали, діабет зустрічався в два рази частіше.

Як і у випадку з серцевими захворюваннями, це не означає, що сніданок викликає у людей діабет. Це може бути пов’язано з тим, що регулювання рівня цукру в крові протягом дня вимагає більш суворого планування прийому їжі і контролю дієти.