Консерви – популярний продукт. Вони допомагають швидко приготувати страву, коли зовсім немає часу. Крім того, багато варіантів мають хорошу харчову цінність. При виборі переконайтеся, що в складі мінімальна кількість цукру і натрію, а також відсутні штучні консерванти. Дієтологи рекомендують мати в запасі ці чотири види консервів.

Боби

Консервовані бобові можна додавати в салати, до макаронів, в супи. Є навіть десерти на їх основі. Боби – відмінне джерело клітковини і рослинного білка. А в чорних бобах, наприклад, міститься хороший показник заліза.

Кокосове молоко

У кокосовому молоці багато тригліцеридів з середньою довжиною ланцюга, що робить його здоровою альтернативою іншій їжі з високим вмістом насичених жирів.

Читайте також:  7 здорових звичок, які допомагають запобігти недоумству

Оливки

Оливки чорного кольору можуть бути не тільки добавкою до омлету, салату. Це відмінний варіант перекусу. Змішайте їх з сиром і горішками для максимальної поживності.

Помідори

Консервовані помідори – відмінна основа для соусу до пасти. У них можна гасити м’ясо, овочі. Якщо в консервах немає великої кількості солі, Ви отримаєте максимум вигоди від антиоксиданту лікопену і присутнього в них вітаміну С.