Лікар-гастроентеролог Євген Білоусов: регулярне вживання локшини швидкого приготування загрожує розвитком серйозних проблем зі здоров’ям.

Лікар Білоусов розповів в інтерв’ю про ризики, пов’язані з постійним поїданням такої локшини. Медик зазначив, що локшина швидкого приготування відрізняється від звичайних макаронних виробів тим, що вона обсмажується та сушиться у розігрітій олії.

Білоусов уточнив, що при виробництві продукту використовується кипляча пальмова олія – при зануренні в неї змінюється структура продукту, волога замінюється олією. Надалі на оброблену олією локшину достатньо лише впливати окропом, щоб вона стала готовою.

Фахівець попередив, що вплив пальмової олії на організм може бути дуже негативним. Воно відрізняється високим рівнем насичених жирних кислот, і їхнє регулярне поїдання може довести до хвороб серця

«Організм не здатний засвоювати його повністю, тому пальмова олія осідає на стінках кровоносних судин. Це може викликати серйозні серцево-судинні захворювання», – заявив Бєлоусов.

Він додав, що вживання локшини швидкого приготування може сприяти підвищенню артеріального тиску та цукру в крові. Цей продукт, виготовлений з пшеничного борошна, є джерелом великої кількості вуглеводів, здатних не тільки збільшувати вміст глюкози в крові, але й стимулювати відкладення жиру, появу зайвої ваги. До того ж у продуктах швидкого приготування містяться високі дози шкідливих добавок у вигляді консервантів, ароматизаторів, загусників та інших потенційно небезпечних для організму.