Кожен чоловік може підвищити якість сексуального життя і навіть посилити ерекцію. Для цього необхідно зробити одну просту зміну в своєму житті.

Секс корисний для психічного і фізичного здоров’я, але якщо ви займаєтеся ним вранці, то він приносить кілька додаткових переваг, про які багато, цілком можливо, ніколи і не чули. Нагадаємо, що еректильна дисфункція або імпотенція – це нездатність чоловіка досягти або утримати ерекцію. В Україні з даною проблемою стикається приблизно половина чоловіків у віці від 40 до 70 років в якийсь період свого життя. Однак, якщо чоловіки будуть більш активно займатися сексом вранці, то це підвищить їх якість життя, просто тому, що існує так званий феномен ранкової ерекції.

Представники сильної статі не раз помічали, щоб вранці у них виникає ерекція поза всяким сексуальним збудженням чисто з фізіологічних причин. Це пов’язано з тим, що кров до моменту пробудження починає швидше розганятися по організму, забезпечуючи киснем органи, що призводить і до наповнюваності кров’ю статевого члена. Крім того, в ранкові години рівень тестостерону чоловіка знаходиться на максимумі. Це означає і максимально високі показники лібідо, від якого залежить те, як швидко чоловік досягне стану ерекції, і як довго вона триватиме.

Дослідження за участю 2 400 осіб показало, що чоловіки обожнюють займатися сексом у проміжку від 6 до 9 ранку, оскільки пік їх сексуальних гормонів відзначається в 7:45. На жаль, жінки вважають за краще займатися сексом в період від 11 вечора до другої ночі. Однак дослідження показали, що люди, які займаються вранці сексом виявляються більш продуктивними, ранковий секс бореться з підвищеним рівнем стресу і взагалі робить людей розумнішими. Всі ці аргументи повинні використовуватися чоловіками в розмові з улюбленими жінками для того, щоб зробити їх загальне сексуальне життя більш насиченим та приємним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
10 ДОКАЗІВ КОРИСТІ СЕКСУ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

5 РЕЧЕЙ, ЯКІ РУЙНУЮТЬ ВАШЕ СЕКСУАЛЬНЕ ЖИТТЯ