ГоловнаНовини Здоров'яПроста зміна, яка зробить чоловіків сексуальними гігантами

Проста зміна, яка зробить чоловіків сексуальними гігантами

Кожен чоловік може підвищити якість сексуального життя і навіть посилити ерекцію. Для цього необхідно зробити одну просту зміну в своєму житті.

Секс

Секс корисний для психічного і фізичного здоров’я, але якщо ви займаєтеся ним вранці, то він приносить кілька додаткових переваг, про які багато, цілком можливо, ніколи і не чули. Нагадаємо, що еректильна дисфункція або імпотенція – це нездатність чоловіка досягти або утримати ерекцію. В Україні з даною проблемою стикається приблизно половина чоловіків у віці від 40 до 70 років в якийсь період свого життя. Однак, якщо чоловіки будуть більш активно займатися сексом вранці, то це підвищить їх якість життя, просто тому, що існує так званий феномен ранкової ерекції.

Читайте також:  Виявлено особливу користь картоплі для тіла

Представники сильної статі не раз помічали, щоб вранці у них виникає ерекція поза всяким сексуальним збудженням чисто з фізіологічних причин. Це пов’язано з тим, що кров до моменту пробудження починає швидше розганятися по організму, забезпечуючи киснем органи, що призводить і до наповнюваності кров’ю статевого члена. Крім того, в ранкові години рівень тестостерону чоловіка знаходиться на максимумі. Це означає і максимально високі показники лібідо, від якого залежить те, як швидко чоловік досягне стану ерекції, і як довго вона триватиме.

Дослідження за участю 2 400 осіб показало, що чоловіки обожнюють займатися сексом у проміжку від 6 до 9 ранку, оскільки пік їх сексуальних гормонів відзначається в 7:45. На жаль, жінки вважають за краще займатися сексом в період від 11 вечора до другої ночі. Однак дослідження показали, що люди, які займаються вранці сексом виявляються більш продуктивними, ранковий секс бореться з підвищеним рівнем стресу і взагалі робить людей розумнішими. Всі ці аргументи повинні використовуватися чоловіками в розмові з улюбленими жінками для того, щоб зробити їх загальне сексуальне життя більш насиченим та приємним.

Читайте також:  Названий простий спосіб запобігти зараженню коронавірусом

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
10 ДОКАЗІВ КОРИСТІ СЕКСУ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

5 РЕЧЕЙ, ЯКІ РУЙНУЮТЬ ВАШЕ СЕКСУАЛЬНЕ ЖИТТЯ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News