Дослідники з Мюнхенського технічного університету в Німеччині прийшли до висновку про те, що проблему неприємного запаху з рота ефективно допомагає вирішити вживання чаю з імбиром. З’ясувалося, що імбир містить в собі речовину, під дією якого активізуються ферменти – знищувачі сполук, що викликають галітоз.

Як пояснюють вчені, неприємний запах з рота може бути наслідком діяльності летких сірковмісних сполук, які є продуктами життєдіяльності бактерій. В імбирі між тим є гіндерол – біологічно активна субстанція, яка при попаданні в організм людини значно підвищує рівень ферментів, які пригнічують роботу бактерій, через які виникає сморід.

Саме гіндерол надає імбиру характерний впізнаваний пряний аромат. У боротьбі з поганим запахом його вплив проявляється практично відразу. Вчені встановили: досить секунди після вживання імбиру, щоб рівень ферментів, необхідних для придушення запаху, виріс в 16 раз.

Автори роботи переконані: імбир відмінно підходить для чищення зубів і для ополіскування рота. Також його можна використовувати для боротьби з тривалим післясмаком після вживання деяких продуктів, зазначили фахівці.

Джерело: МедікФорум