Волосатість чоловічого тіла – це яскравий сигнал дії тестостерону і довгий час вона розцінювалася як знак чоловічої привабливості. Але культурні вимоги до тіла чоловіка за останні роки сильно змінилися.

Сьогодні у зовнішності цінується, насамперед, доглянутість, і чоловічі тіла не виняток. Так чи потрібно чоловікам голити пахви, якщо спочатку волосся в цій зоні тіла призначалися природою для утримання запаху, привабливого для жінок?

На думку лікарів, зайва рослинність в пахвах небезпечна в плані інфекцій. Волосся дозволяє волозі скупчуватися в пахвах, таким чином створюється благодатне середовище для розмноження мікробів.

Якщо говорити про запах, то неголені пахви потіють інтенсивніше гладких, що посилює бактеріальну активність і швидше призводить до неприємного «аромату». Видалення волосся значно скорочує вірогідність істотного розмноження мікробів, тим самим більш ефективно для захисту від відразливого запаху.

Читайте також:  Як осіння погода впливає на настрій та гормональний фон

Але в той же час волосся на цій ділянці тіла виявляються своєрідним фільтром, що запобігає попаданню в область лімфовузлів пилу та інших небажаних речовин. Тому, зазначають лікарі, в питаннях гоління пахв потрібно враховувати індивідуальні показники, так як видалення волосся цілком здатне провокувати нездорові реакції на кшталт алергії, дерматологічних проблем. Оптимальним для чоловіків може бути вкорочення довжини волосся ножицями і контроль над свіжістю пахв, вважають фахівці.

Джерело: МедікФорум