ГоловнаНовини Здоров'яПрості поради, які допоможуть впоратися зі спазмами шлунка

Прості поради, які допоможуть впоратися зі спазмами шлунка

Ми часто їмо «на бігу», на ніч, іноді вживаємо не найякісніші продукти. Як результат — спазми шлунка. Як з ними боротися?

Біль в шлунку

За словами фахівців, одна з найчастіших причин спазмів в шлунку — тривалий стрес. Крім того, шлунок може боліти через відсутність повноцінного харчування, порушення обміну речовин, переохолодження, судинних порушень в черевній порожнині.

Болі в шлунку — частий супутник літніх людей. Мало того, що з віком здоров’я не додається, так багато ще й приймають відразу кілька ліків, які викликають різного роду «побочки».

У сучасних людей живіт також нерідко болить від частого вживання алкоголю і кави. Ці напої дратують стінки шлунка, викликаючи підвищене виділення соляної кислоти.

Читайте також:  Вчені з'ясували, хто з чоловіків має більший ризик облисіти з віком

Якщо шлунок болить постійно, потрібно обмежити себе в грубій і гострій їжі, кави, алкоголі і міцному чаї. Все, що може шлунок дратувати, – під забороною. Харчування при спазмах має бути дробовим, порції маленькими, а прийоми їжі регулярними. Страви треба їсти теплими, а не гарячими, готувати на пару, а не смажити.

За 1-2 години до сну не завадить випити склянку злегка підігрітого нежирного молока. Щадне харчування потрібно зробити постійним.

Болі в шлунку бувають разовими і періодичними. В останньому випадку потрібно обов’язково йти до лікаря і обстежитися.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News