Від появи підліткових вугрів не застрахований ніхто. Але що робити, якщо вони не проходять навіть у дорослому віці? Відповідь дуже проста — потрібно виявити причину їх виникнення і просто її усунути. Розповідаємо про це мистецтво на полі бою титанів.

5 причин появи вугрової висипки на обличчі

Вчені з США виявили 5 найбільш поширених причин, які сприяють розвитку вугрів на обличчі. Також вони розробили кілька рекомендацій, що дозволяють швидко і ефективно від них позбутися.

1. Підбираємо надійний косметичний засіб

Коли людина не користується косметичними кремами, його сальні залози починають активно виробляти речовини, що сприяють появі та поширенню вугрів. Деякі проте марно вважають, що крем не тільки робить шкіру занадто жирною.

До складу багатьох сучасних косметичних засобів входить чимало речовин, які оптимізують роботу сальних залоз, одночасно з цим підсушуючи шкіру. Таким чином, рішенням даної проблеми є застосування кремів, до складу яких входять спеціальні кислоти та інші речовини.

2. Регулярно чистимо стільниковий телефон

І в цей раз не від сміттєвих файлів, які скупчилися. Здавалося б, досить дивне твердження, проте саме стільникові телефони (особливо, з сенсорним екраном) є одними з найбільш поширених рознощиків бактерій. Від яких страждає і ваше обличчя.

Вчені, що проводили дослідження в США, неодноразово помічали, що у багатьох людей прищі розвиваються тільки на одній частині обличчя, в той час як інша практично залишається чистою. Рішення даної проблеми дуже просте — необхідно протирати свій стільниковий телефон спеціальним дезінфікуючим розчином, або використовувати для спілкування гарнітуру.

3. Не налягаємо на солодке

Дієта з великою кількістю низьких вуглеводів — це вічна проблема мільйонів людей по всьому світу. Дана проблема була в деталях досліджена в Кореї. Корейські вчені провели один нехитрий експеримент, посадивши на дві різні дієти дві групи людей. Першій групі довелося сидіти на білому хлібі, другій — на рослинних енергетичних батончиках.

Через деякий час було виявлено, що у любителів хліба стали інтенсивно з’являтися прищі на обличчі. Підвищення глікемічного індексу продуктів харчування дозволило усунути дану проблему. При цьому, зовсім не обов’язково зовсім відмовлятися від вживання хліба — його просто треба дещо скоротити.

4. Працюємо з розумом

Прищі і вугри на обличчі з’являються часто у тих, хто занадто багато працює. Правда, якщо від роботи такі люди не надто сильно втомлюються і не відчувають тривожність, то прищі з’являтися не будуть.

5. Приймаємо спеціальні медпрепарати

Спадковість — мабуть, сама непередбачувана ознака, від якої можна позбутися, хіба що, за допомогою медичних препаратів. Пропише їх, звичайно ж, лікар-дерматолог, якого і потрібно буде відвідати.

Дотримуючись наведених у статті рекомендацій, у вас з’явиться новий шанс побороти ці непривабливі і роздратовуючі вугрі на обличчі. Виграйте в цій битві титанів і станьте найкрасивішим переможцем!