Багато халатно ставляться до того, в якому стані знаходиться душевне здоров’я. Але ж це може викликати серйозні проблеми зі здоров’ям в цілому. Уникнути наслідків допоможуть правила.

Психічне здоров’я – це здатність адекватно реагувати на зміни, не впадаючи в нав’язливі, прикордонні і патологічні стани.

Чи пов’язане психічне здоров’я з фізичним? Звичайно – згадайте, як змінюється настрій під час хвороби. Тому, перше правило збереження психіки – це підтримка здоров’я.

Якщо ви захворіли, пам’ятайте, що депресивний стан психіки не тільки не допомагає одужанню, але навіть заважає. Тому, не концентруйте увагу на негативних емоціях, поки воно не перестало бути керованим. Направляйте себе на маленькі радості – смачний чай, цікаву книгу, хороші спогади або приємну погоду за вікном. Одужання настане легше.

Багато людей псують психічне здоров’я, коли фізичне тіло ще не відчуває проблем. Конфлікти на роботі і в сім’ї, занурення в інформаційний простір, наповнений стресами і насильством рано чи пізно приведуть до нервових розладів, депресії і психологічних проблем.

Для повернення психічного здоров’я існує маса різних напрямків нетрадиційної медицини, які обіцяють психічне зцілення. Найчастіше, їх робота порівнянна з ефектом плацебо – працює тільки з тим, хто вірить в той чи інший метод. Рекомендуємо звертатися до послуг сертифікованих психотерапевтів, які можуть запропонувати і психологічну допомогу і медикаментозне рішення.