Спеції можуть виявитися доречними не тільки для посилення смаку страви, оскільки відрізняються рядом корисних властивостей. Медики розповіли про основні переваги деяких таких добавок.

Куркума здатна надавати позитивний вплив на травлення. Ця спеція широко застосовується в кулінарному мистецтві, може стати доповненням плову, різних соусів і навіть чаю. Крім того, при нанесенні на обличчя продукт знімає роздратування, але потрібно дотримуватися деяких рекомендацій.

Морська сіль в своєму складі має важливі для організму йод, цинк і калій. У той же час важливо дотримуватися норми і не зловживати.

Кумін забезпечить більш коректну роботу шлунково-кишкового тракту. За допомогою зазначеної спеції можна протистояти метеоризму, діареї і колік, а ще вона відмінно поєднується з іншими приправами.

Каєнський перець досить гострий, тому важливо вживати його в помірних обсягах. Він може стати відмінною добавкою до деяких страв, поєднуючись з хумусом, пюре і гаспачо.

Кориця здатна похвалитися протизапальним ефектом, її рекомендовано використовувати при простудних захворюваннях. Додають спецію в страви і напої, включаючи каву і чай.

Чорний перець допомагає клітинам організму краще засвоювати поживні речовини. Його додають в консервацію і різні закуски.