Багато людей прокидаються вранці млявими, сонними і без апетиту. На сніданок вони випивають тільки чашку кави, і перший прийом їжі у них починається в обід.

Однак добре відома важливість саме сніданку, багатого необхідними поживними речовинами. Правильний сніданок здатний благотворно впливати на травну систему людини і заряджати його енергією на весь день.

Так, як же розбудити апетит вранці? За словами дієтологині Бріанни Піс, травній системі допоможе коротка ранкова прогулянка. Справа в тому, що ходьба стимулює перистальтику кишечника. Це хвилеподібне скорочення стінок органів травлення, яке сприяє апетиту.

Таким чином, під час прогулянки людина не тільки сигналізує своєму тілу, що пора поїсти, вона також підвищує свою фізичну активність, необхідну для здоров’я всього організму.

Читайте також:  Запах у пахвах: коли потрібно звертатися до лікаря?

Гастроентеролог, доктор медичних наук Нікет Сонпал підтвердив користь цієї ранкової звички і додав, що прогулянка буде ефективна і після їжі. Вона допоможе швидше переварити їжу і позбавить від неприємних відчуттів в животі, передає портал Well and Good.