Вживання простого фрукта – лимона – може бути ключем до довголіття, визнають вчені. Багатий імуностимулюючими рослинними сполуками і антиоксидантами продукт допомагає запобігти багатьом хворобам, що обривають життя людини.

Включення лимонів в раціон харчування сприяє довгому і здоровому життю – думка експертів про це опублікував портал Food News. Простий продукт поєднує в своєму складі вітамін С, фолієву кислоту і клітковину – завдяки такій гамі речовин він ефективно знижує рівень «поганого» холестерину ЛПНЩ в крові, зменшує ймовірність постраждати від серцевих захворювань та інсульту.

Ще одна властивість, що робить фрукт продуктом довголіття – – його насиченість протираковими компонентами. Лимони містять флавоноли-клас потужних рослинних сполук, що пригнічують активність ракових клітин. Зокрема, цитрус скорочує ризик розвитку раку стравоходу.

Великий ряд хвороб, що скорочують життя, викликається запальними процесами в організмі. Любителі лимонів, згідно з дослідженнями, можуть уникнути подібної проблеми.

“Антиоксиданти в лимонах допомагають зменшити запалення, захищають від хвороб, викликаних хронічним запаленням, і прискорюють природне відновлення організму”, – констатували дослідники.