Курячі яйця – простий недорогий продукт, традиційно вживається на сніданок. Фахівці констатують, що така звичка володіє ефектом продовження життя.

Звичайні курячі яйця містять багато антиоксидантів, що протистоять розвитку негативних змін організму при старінні – про це розповіли зарубіжні фахівці на порталі Food News. Зокрема, присутність цього простого продукту в раціоні знижує ризику розвитку судинних захворювань і асоційованої передчасної смерті.

“Завдяки високому вмісту якісного білка і антиоксидантів в яйцях їх споживання сприяє підвищенню рівня «хорошого» холестерину і зниження рівня «поганого» – це мінімізує ризик серцевої недостатності, інсульту”, – повідомили дослідники.

Крім того, продовжує життя властивість яєць обумовлено їх здатністю покращувати діяльність головного мозку, запобігати процеси його вікової деградації. Подібну якість простого продукту вчені пояснюють насиченістю мікроелементом холіном.

Що стосується антиоксидантів, яйця повні лютеїном і зеаксантином – ці речовини захищають від розвитку проблем із зором, що посилюються в міру старіння. До того ж продукт є джерелом найважливіших мінералів-йоду і селен, що допомагають зміцнювати імунітет і регулювати рівень гормонів. Вчені відзначають, що в довгостроковій перспективі збереження здорового гормонального балансу в організмі дозволяє уникнути виникнення різних проблем зі здоров’ям.