Фахівці радять додати в щоденний раціон жменьку чорного родзинок – цей скромний продукт ефективно очищає кров від шкідливих домішок і допомагає зберегти здоров’я взимку.

“З’їдаючи щодня жменю чорного родзинок, ви значно виграєте з точки зору здоров’я і загального самопочуття майбутньої зими. Простий продукт багатий природними антиоксидантами, залізом і має низку переваг для здоров’я: від стимуляції росту волосся до очищення крові”, – розповіли експерти порталу про здоров’я The Health Site.

Медики розповіли, як саме допомагає зберегти здоров’я вживання родзинок.

Очищає кров. Ягоди родзинок багаті антиоксидантами, і їх щоденне споживання дієво позбавляє від токсинів, шлаків та інших небажаних речовин, що потрапляють в кров.

Прискорює ріст волосся. Вітамін С, яким багатий продукт, стимулює (при регулярному споживанні) волосяні фолікули, перешкоджає передчасному посивінню волосся, запобігає їх випадання.

Зміцнює кістки. Простий продукт є багатим джерелом калію і кальцію – головних укріплювачів кісток, що допомагають стримувати розвиток остеопорозу.

Нормалізує холестерин. Чорний родзинки допомагає підтримувати здоровий рівень холестерину: поліфеноли, що містяться в ньому, здатні знижувати рівень “поганого холестерину” в організмі, що запобігає появі гіпертонії, хвороб серця.

Зберігає зуби здоровими. Рослинний продукт сповнений фітохімічних речовин, які борються з мікробами і карієсом та запобігають руйнуванню зубів.

Запобігає анемії. Багаті залізом родзинки підвищує вміст гемоглобіну в крові і перешкоджає виникненню анемії. Завдяки цьому поліпшується імунітет, що допомагає зберегти здоров’я взимку.