Як випливає з аналізу мікробіолога доктора Чарльза Гербі з Університету в Арізоні чашки кави на робочому місці є дуже хорошим переносником бактерій кишкової палички. Після робочого дня кожна страва несе на собі сліди присутності цієї небезпечної бактерії.

Чарльз Гербі збирав дані для своєї публікації від 1997 року. Результат його спостережень показав ясно, що громадські кухні є головним винуватцем поширення бактерій. Вчений досліджував особливо, бактерії coli, звані також паличками товстої кишки.

З аналізу дій, виконуваних у різних кухнях в США та інших країнах випливає чіткий висновок – якщо бактерії були присутні вранці на 20 відсотках чашок кави, то ввечері були вже на всіх. Переносить їх протирання чашок ганчірками або губками.

Читайте також:  4 ознаки, що у вас розвивається артрит суглобів

У 2012 році подібні дослідження публікувалися в Каліфорнії. Ті аналізи розробив д-р Скотт Келлі. Чарльз Гербі також працював у каліфорнійському колективі. Тепер його стаття була опублікована в письмовій формі науковим “Dairy, Food and Environmental Sanitation”.

Постраждати можуть діти

Загроза, на жаль, дуже реальна, але не завжди для співробітників. До бактерії coli, найбільше схильні діти до 5 років. Працівники, які зазнають впливу контакту з бактеріями, звичайно, підвищують загрозу для своїх близьких.

Щороку три з половиною мільйони дітей вмирає в результаті запалення легенів і захворювань, що є наслідком зараження бактеріями escherichia coli. Ці дані, представлені Всесвітньою Організацією охорони Здоров’я (ВООЗ). Були опубліковані у вересні, за місяць до Всесвітнього Дня Миття Рук, який припадає на 15 жовтня.

Читайте також:  Чому при схудненні так важко позбутися останніх кількох кілограмів

Миття рук є першим, найбільш простим і ефективним методом боротьби з бактеріями escherichia coli.

Видання пропонує, відмовитися від пиття кави на робочому місці і замінити цю звичку попиванням напою в кафе.