Медичний експерт з Мюнхена Сабріна Нікель поділилася дуже простим способом позбутися від бородавок – за допомогою яблучного оцту. Її рекомендації опублікував портал Focus Online.

Експерт пояснює: бородавки на пальцях або стопах не тільки дратують, але і заразні. Тому бородавки слід лікувати, особливо якщо вони загрожують поширюватися далі або заважають повсякденному житті.

Багато так званих “ліків” обіцяють полегшення – але тільки одне дійсно працює, – сказала Сабріна Нікель про яблучний оцет. Саме його вона рекомендує використовувати для позбавлення від бородавок.

Отже, ось її інструкція:

  • Нанести яблучний оцет на ватний тампон і закріпити пластиром на бородавці.
  • Тримати годину.
  • Повторити такі аплікації кілька разів.
  • Важливо використовувати натуральний органічний яблучний оцет.

За словами експерта, завдяки такому простому методу бородавки стають коричневими і зникають протягом кількох днів або протягом тижня.

“Щоб позбутися від бородавок, не потрібно ніяких дорогих ліків з численними побічними ефектами. Бородавки викликані вірусами, в більшості випадків з сімейства вірусів папіломи людини (ВПЛ). Оцет створює базову середу на шкірі, в якій віруси більше не можуть розмножуватися”, – пояснила фахівець принцип запропонованого способу терапії.

Джерело: МедікФорум