Здоровий кишківник допомагає організму засвоювати всі поживні речовини. Коли в роботі цього органу виникають проблеми, з’являються різні неприємні симптоми. Доктор Рупи Ожла (Rupy Aujla) розповів про простий спосіб підтримати здоров’я кишківника.

В інтерв’ю виданню Express.co.uk. лікар національної служби охорони Здоров’я Великобританії (NHS) попередив, що для людей, які страждають від неправильної роботи цього органу довголіття, швидкого вирішення проблеми не існує. За його словами, ключовий момент терапії – збалансована дієта. “Різноманітність у вашому раціоні-найкращий спосіб підтримати ваш здоровий мікробіом”, – сказав він.

Олжа зазначив, що вчені рекомендують вживати приблизно 800 г фруктів і овочів в день, що приблизно дорівнює 10 порцій. Хоча цифра виглядає великою, насправді отримати необхідну кількість рослинної їжі цілком можливо. Один з варіантів-готувати різні страви. “Три-чотири порції свіжих фруктів і овочів в день, по дві-три порції на підготовку, так що насправді ви можете отримувати близько 10 порцій щодня”, – додав Олжа.

Читайте також:  Міфи про целюліт: чому "апельсинову кірку" не треба лікувати

Лікар підкреслив, що корисні мікроби в кишківнику “процвітають” за рахунок різноманітного раціону, а не окремих вітамінів. Навіть в звичайному яблуці міститься величезна кількість поживних речовин, в тому числі вітамін С, бета-кератин, кверцетин, пектини і клітковина, які підтримують обмін речовин. “Цільні овочі і фрукти, – це кращі джерела вітамінів для кишківника”, – уклав доктор.