Проживання на верхніх поверхах може бути причиною ослабленого імунітету, також це підвищує ризик смерті від серцевого нападу, допускають вчені.

Життя на висоті не йде на користь здоров’ю – чим вище поверх проживання людини, тим гірше функціонує його імунна система, збільшуючи схильність до різних захворювань. Про це повідомляє “Медична інформаційна мережа”, посилаючись на дослідження канадських вчених з Торонтського університету і фахівців лікарні Святого Михайла в Торонто.

“Людина спочатку звик жити на землі, і чим вище розташована його квартира, тим значніше ймовірність порушень в роботі імунної системи. Справа в тому, що з кожним поверхом збільшується відстань від магнітного поля планети, а без його впливу організм людей не може функціонувати в нормальному режимі», – пояснюється негативний вплив життя на верхніх поверхах.

Читайте також:  Невролог назвала причину менструальної мігрені

Проаналізувавши велику кількість даних, фахівці назвали найбільш придатними для життя поверхи з першого по четвертий. Проживання на висоті до сьомого поверху хоч і не ідеально, але прийнятно, серйозних загроз здоров’ю воно не несе.

Люди, що живуть вище, частіше стикаються із запальними процесами і онкологічними захворюваннями, констатують фахівці.
Для тих, хто живе на висоті, починаючи від шістнадцятого поверху, найбільш підвищений ризик смерті від наслідків хвороб серця, свідчать їх дані. Фахівці пов’язують це з впливом інфразвуку – акустичних коливань, що містяться в шумі атмосфери. Саме на верхніх поверхах їх вплив відчувається організмом особливо сильно.

Читайте також:  Онколог пояснив, чому не варто робити МРТ всього тіла без показань

“Інфразвук високої інтенсивності через збіг частот коливань внутрішніх органів і інфразвукових хвиль сприяє порушенню роботи практично всіх внутрішніх органів, в тому числі можливий смертельний результат через зупинку серця”, – попереджають експерти.

Джерело: МедікФорум