Пиття води натщесерце після пробудження вранці є однією з найбільш корисних звичок; це навіть допомагає скорегувати деякі проблеми зі здоров’ям, про що фахівці з харчування розповіли на порталі Focus.de.

Вранці натщесерце відразу після пробудження рекомендується випивати мінімум один стакан води, бажано не холодної, – кімнатної температури. За час нічного сну організм природним чином втрачає вологу, так що може виникати зневоднення, погано впливає на стан крові (вона загусає), серцево-судинної системи (наслідок згущення крові), шкіри. Деякі люди можуть дозволити собі випивати натщесерце вранці до половини літра води.

“Дослідження показало, що пиття 500 мл води натщесерце значно стимулює кровообіг, робить шкіру більш здоровою і сяючою”, – відзначили експерти.

Читайте також:  Ромашковий чай допомагає нормалізувати рівень цукру в крові

Багато проблем здоров’я пов’язані зі скупченням в тілі небажаних речовин, потенційних токсинів, їх залишкових компонентів, що виділяються при розщепленні. Вживаючи після пробудження воду, активізуємо їх виведення з організму.

Проблема схуднення, коли жир вперто застоюється і не йде, пиття води натщесерце може стати способом її вирішення. Прийнята на голодний шлунок, вона автоматично підвищує метаболізм.

“Також вода запобігає печії, добре впливає на ріст волосся, зміцнює імунну систему, дозволяє уникнути ниркових каменів, інфекцій сечового міхура передчасних зморшок”, – перерахували медики.