Китайське видання Sina закликало читачів відмовитися від споживання прямих огірків, щоб уберегти своє здоров’я. За словами журналістів, більше 80% такої продукції отримували ін’єкції гормонів.

Ринок овочів все більше заповнюють огірки, вирощені в тепличних умовах при порушеннях регламенту виробництва: недобросовісні фермери підвищують врожайність, удобрюючи їх гормонами і прискорювачами зростання.

Такий підхід необхідний для підтримки цілорічного попиту і задоволення замовлень в різних торгових точках. Визначити присутність токсичних речовин в таких продуктах досить просто за чотирма основними ознаками.

По-перше, натуральний огірок не має однорідне забарвлення, так як сонце висвітлює не всю його поверхню однаково. По-друге, якщо гормони розподілилися в овочі нерівномірно, то одна його частина може бути крупнішою.

По-третє, свіжий збір має жовті квітки на кінцях, тоді як у плодів, які залежалися їх або немає зовсім, або вони легко відвалюються. Нарешті, жоден огірок, вирощений в нормальній обстановці, не повинен бути прямим.

Джерело: Sina