Камені в нирках – це не тільки небезпечне, але і дуже хворобливе захворювання. Тому про його профілактиці краще потурбуватися заздалегідь.

Про це розповіла дієтологиня Юлія Чехоніна. За її словами, уникнути появи сечокам’яної хвороби можна за допомогою правильного харчування. За словами фахівчині, основне завдання недопущення виникнення каменів у нирках полягає в підтримці нормального рівня вітаміну В6 і магнію. Для цього достатньо вживати рибу, висівки і горіхи.

Також дієтологиня додала, що для запобігання виникненню сечокам’яної хвороби необхідно регулярно пити лужну мінеральну воду.

Що стосується кеш’ю, то в 100 грамах цих горіхів міститься 68% добової норми магнію. Пшеничні висівки медикиня рекомендувала вживати щодня по 50 грамів. Їх можна додавати в рідкі страви, але робити це потрібно невеликими порціями. Рибні страви необхідно їсти як мінімум три рази на тиждень. У рибі містяться не тільки вітаміни групи В і магній, а й жирні кислоти омега-3, які дуже важливі для формування ниркової тканини.