Куди може звернутися пацієнт, який отримав різні травматичні ушкодження або має вроджені та набуті захворювання та деформації кісток, суглобів, м’язів та зв’язок? Державні лікарні не можуть гарантувати комфортні умови лікування та надточну діагностику хвороби, ще й черги під кабінетами говорять самі про себе. Потрібен ортопед травматолог? Медичний центр прогресивної хірургії, ортопедії та реабілітації «Mashtaler Ortho & Trauma», пропонує широкий спектр медичних послуг з турботою про ваше здоров’я. 

Забронювати запис до того чи іншого фахівця можна на сайті https://mashtaler.com.ua/. Для початку можете ознайомитися з анкетами лікарів ортопедів та травматологів, які представлені на сторінці клініки. Всі спеціалісти мають солідний досвід клінічної практики та пройшли стажування у різних країнах світу. Сучасні технології збереження суглобів, спортивна травматологія та багато іншого.

Переваги приватного медичного центру

Ортопед-травматолог займається діагностикою та лікуванням захворювань, травм опорно-рухового апарату. Біль та дискомфорт, які відчувають пацієнти, що страждають від патологій суглобів, спонукає їх звернутися за допомогою до фахівців центру. Під час фахової консультації, лікар ортопед-травматолог з’ясує причину болю та призначить індивідуальну програму лікування. 

  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
  • Сучасні методи діагностики, лікування та реабілітації.
  • Доступні ціни на всі послуги.

Медичний центр пропонує комплексний підхід до проблем пацієнта: від діагностичних маніпуляцій до підготовки реабілітаційних програм. Операційні обладнані всім необхідним для того, щоб ви могли отримати якісну медичну допомогу. Ніяких черг, адже прийом здійснюється за попереднім записом. 

Коли й кому слід звернутися до ортопеда-травматолога?

Необхідно негайно звернутися до фахівця при отриманні різних видів травм. Крім того, хронічні та гострі патології суглобів також потребують допомоги спеціаліста. Знадобилася спортивна медицина та травматологія? Можливо виникла потреба у проведенні клітинно-відновної терапії в ортопедії або травматології? Інноваційні методи діагностики та лікування пропонує медичний центр ««Mashtaler Ortho & Trauma».

Дитячий ортопед-травматолог

Відповідальні батьки завжди помічають зміни у поведінці дитини, які можуть бути пов’язані з гострими або хронічними патологіями опорно-рухового апарату. З появою симптомів ортопедичних захворювань дитини потрібно якнайшвидше звернутися до дитячого ортопеда. З урахуванням дитячої психології та віку дитини фахівець проведе огляд та зорієнтує батьків щодо подальших дій. Дізнатися більше можна на офіційному сайті медичного центру прогресивної хірургії, ортопедії та реабілітації. Інвестиція у власне здоров’я та здоров’я своїх дітей – це інвестиція в майбутнє! 

*На правах реклами