Організму необхідно правильне харчування – для цього лікарі закликають уважно вивчати етикетки товарів, які ви купуєте. Це стосується інгредієнтів і тверджень на упаковках. Деякі з них є або помилковими, або говорять про шкідливий склад продукту.

Деякі люди вважають за краще їжу з низьким вмістом жиру. Експерти вказують, що продукти з написом “знежирений”, наприклад, молоко, йогурт, сир, не є такими корисними, як може здаватися. У такому випадку їжа втрачає смак, і цю втрату виробник заповнює за допомогою цукру або солі, пише MSN.

Іноді в продукти додають кукурудзяний сироп з високим вмістом фруктози. Він може бути присутнім в безалкогольних напоях, сухих сніданках і соусах. Продукт іноді називають альтернативою цукру. Однак деякі дослідження говорять про те, що організм сприймає такий сироп інакше. Це робить негативний вплив на здоров’я, кажуть експерти.

Читайте також:  Лікар розкрив найбільш непотрібні медичні процедури

На упаковках часто можна зустріти напис»без цукру”. Такі продукти містять цукрові спирти: наприклад, сорбіт, маніт і ксиліт. Ці солодкі речовини не засвоюється організмом-тому вони здатні викликати діарею, вказують фахівці. На деяких продуктах великими літерами надрукована рекламна фраза “без додавання цукру”. В цьому випадку потрібно дивитися на вміст вуглеводів, адже цукор необов’язково додавати в те, що вже його містить природним чином.

Шкідливими для здоров’я вважаються трансжири. Основним їх джерелом є гідрогенізовані масла в складі продукту. Лікарі попереджають, що ці речовини підвищують ризик серцево-судинних захворювань.

Крім того, експерти закликають звернути увагу на мультизерновий хліб. У деяких випадках він обробляється так само, як і білий – тому він не завжди є таким здоровим, як багато хто вважає. У хорошому цільнозерновому хлібі зерна не очищають в процесі виготовлення. Так він зберігає всі корисні речовини і клітковину.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News