Одним з кращих натуральних продуктів взимку, який забезпечує організм багатим набором поживних речовин, є арахіс. Дієтологи рекомендують використовувати його для перекусів.

Арахіс- надзвичайно корисний для здоров’я продукт. Взимку його цінність підвищується як джерела природних сполук і жирних кислот, що підтримують організм, імунну функцію, активізують метаболічні процеси.

“Арахіс – один з кращих продуктів взимку в плані насиченості поживними речовинами. З його споживанням пов’язано багато переваг для здоров’я, включаючи втрату ваги, зниження холестерину, терапію раку”, – цитує експертів портал Times Now.

Фахівці розповіли про підтверджені наукою оздоровчі ефекти арахісу.

Сприяє втраті ваги. Вживається в рамках збалансованого харчування, арахіс сприяє втраті ваги. У ньому багато ненасичених жирів, білків і клітковини, що підсилюють відчуття ситості, що дозволяють довго не відчувати почуття голоду, утримуватися від додаткових прийомів їжі.

Знижує рівень холестерину. Продукт відрізняється високим рівнем ненасичених жирних кислот, здатних знижувати рівень “поганого” холестерину. В результаті зменшується серцево-судинних захворювань, інсульту.

Оздоровлює і омолоджує шкіру. Його ненасичені жири мають виражену протизапальну дію, що сприятливо позначається на стані шкіри – вона стає краще захищеною від сонячних променів, знижується ризик появи зморшок і пігментних плям. Також було виявлено, що продукт йде на користь фібробластам-клітинам, що виробляють колаген, який робить шкіру пружною і гладкою.

Запобігає рак. Арахіс містить сполуки фітостероли, що володіють протираковими властивостями – особливо проти раку грудей, товстої кишки, простати. Встановлено, що його споживання може зменшити ріст ракових клітин у жінок з колоректальним раком.

Допомагає від болю суглобів. Завдяки високій концентрації жирних кислот, що володіють протизапальними властивостями, продукт здатний запобігати і зменшувати біль суглобів, властиву артриту. Його з’єднання ніацин покращує стан людей з артритом, збільшуючи рухливість суглобів.