Якщо стали все частіше помічати у себе бліду шкіру, не ігноруйте цей знак. Спеціаліст нагадують, що блідість шкіри може вказувати на приховані хвороби.

Бліда шкіра може бути ознакою анемії. У цьому випадку також спостерігаються додаткові симптоми-втома, слабкість, відчуття нестачі повітря. Анемію здатні провокувати менструації, виразки кишечника, геморой.

Іноді блідість говорить про вегетосудинної дистонії. Страждаючі нею також відчувають запаморочення, болі в серці, підвищену тривожність або паніку, скаржаться на постійно мерзнуть кінцівки. Дистонія розвивається через збій в роботі вегетативної нервової системи. Вона здатна призводити до проблем з серцево-судинною системою, шлунком, психікою.

Коли, крім блідості, спостерігаються припухлості під очима, набряки, білі плями на шкірі, це вказує на хвороби нирок.

Одне з найнебезпечніших для життя станів, сепсис, теж проявляє себе через раптово зблідла шкіру. При цьому спостерігається і висока температура.

Блідість шкіри, яку супроводжують піт і біль в животі, – можлива вказівка на виразку шлунка або апендицит. Про це фахівці розповіли на порталі «Рамблер/доктор».