Дієтологиня Олена Соломатіна попереджає: пити чорний чай при гіпертонії, атеросклерозі і безсонні небезпечно.

Дослідження зарубіжних учених показало, що вживання чорного чаю може бути дуже корисним для діабетиків і тих, у кого діагностовано переддіабет. Зокрема, було виявлено, що містяться в цьому чаї поліфенольні сполуки стимулюють виділення інсуліну, гормону, що перешкоджає різкому зростанню цукру в крові.

Водночас із вживанням чорного чаю пов’язаний ряд протипоказань, про що розповіла дієтологиня Олена Соломатіна.

Фахівець повідомила, що більшості людей не варто пити чай ввечері – таке чаювання небезпечно розвитком непотрібного збудження нервової системи, що буде погано впливати на сон. Літнім людям, які часто погано сплять, пити чай потрібно тільки неміцним і тільки в першій половині дня, дала пораду лікар.

Читайте також:  Діабет 2 типу: прийом їжі у певний час дня може збільшити ризик захворювання

Соломатіна олена помітила, що чорний чай в цілому небезпечний для людей з збудливою нервовою системою, дуже чутливих і сприйнятливих, з підвищеним рівнем емпатії.

“Бувають люди, які плачуть через перегляд фільмів, фотографій, а іноді просто без причини. Це депресивні люди, яким бувають властиві різні сильні страхи. Чай може супроводжувати цього стану, він підсилює страхи і тремтіння в тілі”, – поділилася експертка.

Крім цього лікарка не рекомендує пити чорний чай людям із захворюваннями кишково-шлункового тракту – виразками, колітом і підвищеною кислотністю шлунку, а також при гіпертонії, атеросклерозі, безсонні. У вагітних жінок зловживання чорним чаєм може викликати збудження і викидень, застерегла дієтологиня.

Читайте також:  Названо недорогий продукт для жіночого здоров'я

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News