При схудненні додавати до свого раціону продукти з натуральним цукром (тобто фрукти) – це цілком нормально. Проблеми починаються тоді, коли ви їсте більше доданого цукру, ніж потрібно. І ось як цього уникнути.

Лаура Бурак, MS, RD, засновник GetNaked® Nutrition та автор книги «Схудни зі смузі», пояснила, як можна при схудненні відмовитися від доданого цукру. Є п’ять хитрих способів.

Замість продуктів із доданим цукром їжте їжу з натуральним цукром та поживними речовинами. Наприклад, замість морозива, печива, цукерок ви можете їсти фрукти.

Намагайтеся підсолодити продукти здоровим способом. У чашку кави ви можете додавати корицю або какао-порошок, в смузі – фрукти та екстракт ванілі, до фініків – улюблений різновид горіхової олії.

Відмовтеся від підсолоджених напоїв. Вони мають дуже багато цукру. Також корисно виключити з раціону спортивні напої, газування, соки, напої з кав’ярень. В основному пийте просту воду, воду з газом, несолодкі чаї та каву.

Читайте уважніше етикетки. Ви можете навіть не підозрювати, скільки цукрів приховано у різних продуктах. Вибирайте бренди, які взагалі не містять цукру чи містять його зовсім мало. Додані цукру можуть бути позначені на етикетках як коричневий цукор, мед, цукор-сирець, патока, сироп, концентрати фруктових соків, кукурудзяний підсолоджувач, інвертний цукор, солодовий цукор.