Квашена капуста, горіхи та насіння названі в числі продуктів, які допомагають худнути або зберегти підтягнутий живіт та талію після 40 років.

П’ять продуктів, з якими легше бути стрункими після 40 років, були перераховані дієтологом та медичним експертом порталу Eat this, Not that! доктором філософії Лізою Янг. За словами медика, вживання цих продуктів сприяє активізації жироспалювання у процесі фізичної діяльності.

Насіння льону. Лляне насіння є відмінним джерелом омега-3 жирних кислот у поєднанні з клітковиною. Дослідження показують, що вживання близько 30 г клітковини на день може сприяти зниженню ваги, заявила доктор Янг.

Ягоди. Вони багаті на клітковину, воду, протизапальні антиоксиданти і фітохімічні речовини – все це надає стимулюючу дію на обмін речовин.

«Якщо ви хочете схуднути у свої 40 із чимось років, почніть додавати малину, чорницю чи полуницю у вівсянку, йогурт чи смузі», – дала порада фахівець.

Авокадо. Поряд із високим вмістом води його плоди містять низькокалорійну клітковину. Дослідження, опубліковане в журналі Nutrition Journal, показало, що половинка авокадо під час обіду допомагає почуватися ситим протягом наступних трьох-п’яти годин. Також цей продукт ефективно послаблює потяг до солодкого.

Горіхи та насіння. Мікронутрієнти, що містяться в горіхах та насінні, включають антиоксиданти, такі як серотонини, токофероли (вітамін Е), флавоноїди та ресвератрол. До того ж у них багато клітковини, білка та корисних жирів. Дослідження показують, що вживання горіхів і насіння ефективно підвищує чутливість до інсуліну, що знижує ризик відкладення жиру при вживанні вуглеводів. Головна умова: їсти їх потрібно суворо помірно.

Квашена капуста. Вона містить як пробіотики, і пребіотики. Крім того, у квашеній капусті мало калорій та жиру, багато клітковини та поживних речовин (залізо, фолієва кислота, марганець, вітамін С, вітамін К1, мідь, калій), що сприяють тривалій ситості. У свою чергу пробіотики квашеної капусти можуть знижувати всмоктування жиру.