Неважливо, чи їсте ви на сніданок смаженого курчати або збиваєте яєчню-бовтанню, продукти тваринного походження вважаються найбагатшими джерелами білка. На жаль, нове дослідження показує, що близько 75 відсотків людей похилого віку не отримують достатньої кількості макронутрієнтів зі свого раціону. На щастя, дієтолог поділився доступними, багатими білком продуктами, які можуть допомогти заповнити цю прогалину.

Між п’ятьма днями та обмеженим споживанням солі може здатися, що існує занадто багато правил, коли йдеться про здорову дієту.

Результати показали, що менше одного з чотирьох людей похилого віку споживають рекомендовану кількість білка щодня, пише Express.

Працюючи як у терапевтичних, так і в хірургічних відділеннях, а також часто з людьми похилого віку, які пережили падіння, я провела багато часу, кажучи людям одне й те саме: з віком нам потрібно збільшувати кількість білка, яке ми споживаємо, щоб залишатися здоровим. Багато людей не знають про цю підвищену потребу, і тому ми маємо цей розрив у білку між тим, що нам потрібно, і тим, що ми споживаємо.

Що ще гірше, недостатнє споживання білка у похилому віці може збільшити ризик зниження м’язової функції, втрати м’язової маси та слабкості.

Ряд продуктів є добрими джерелами білка, але не входять у верхню частину шкали витрат. До них відносяться: яйця, рибні консерви, консервовані боби та бобові (чечевиця, нут, квасоля, печена квасоля), деякі м’ясні нарізки, йогурт та молоко.

Хоча всі ці продукти є хорошими варіантами, «найбагатшим» джерелом білка залишається м’ясо — наприклад, курячі грудки, стейки та свинячі відбивні.

Друге місце за кількістю білка займає риба, така як тріска, лосось або тунець, причому рибні консерви також є добрим джерелом.

Після цього йдуть яйця, а потім молочні продукти – сир чеддер, йогурт та молоко. Рослинне молоко, як правило, містить менше білка: соєве молоко трохи нижче за коров’яче, вівсяне молоко має невелику кількість, а мигдальне молоко має незначну кількість білка.