Після 30 років людина природно поступово починає втрачати м’язову масу. Через це йому стає легше набирати вагу. Для схуднення після 40 років вам потрібно буде не лише займатися спортом, а й не забувати про правильне харчування.

Експерт із харчування Ліза Янг перерахувала п’ять продуктів, які допомагають прискорити спалювання жиру після 40 років.

Лляне насіння. У них міститься багато клітковини та омега-3 жирних кислот. Згідно з науковими дослідженнями, лише 30 г клітковини на день підтримають ваші зусилля щодо зниження ваги.

Ягоди. Додайте свіжу полуницю, малину, ожину або чорницю в йогурт або смузі. Ягоди багаті на поживні речовини і сприятимуть зниженню ваги. До складу ягід входить велика кількість води, антиоксидантів, фітохімічних речовин. В одній чашці ожини – 8 г клітковини, в одній чашці малини – 9,8 г клітковини.

Авокадо. Вважається, що люди, які їдять цей продукт, у повсякденному житті вживають більше фруктів та овочів та менше їжі, що містить доданий цукор. Дослідження 2013 показало, що якщо ви з’їсте половину авокадо в обід, то це наситить вас на три-п’ять годин.

Горіхи та насіння. У помірних кількостях це легка та здорова закуска, яка відмінно підходить для схуднення. До складу цих продуктів входять корисні жири, білок, клітковина.

Квашена капуста. Така страва містить пребіотики та пробіотики. У квашеній капусті не так багато калорій, мало жиру та багато клітковини, а ще в ній є пробіотики, здатні знижувати всмоктування жиру.