Для зменшення тяги до солодкого фахівці радять вживати продукти, багаті амінокислотою тирозином.

Тяга до солодкого-одна з головних причин, по якій більшості людей важко дотримуватися обмежувального раціону для втрати зайвих кілограмів. Така тяга обумовлена потребою мозку в нагороді, так що, відкусивши один шматочок улюбленого солодкого продукту, стає неможливо зупинитися.

Посилаючись на звіт дослідників Нью-Йоркського університету, видання Times of India пише, що приплив цукру збільшує вироблення інсуліну в організмі, що сприяє викиду дофаміну, гормону гарного самопочуття. Подібний взаємозв’язок закріплює залежність від цукру, проте вчені констатують: підвищити рівень дофаміну можна не тільки вживанням солодких продуктів. Було встановлено, що амінокислота тирозин також може спонукати мозок виділяти дофамін і інший нейротрансмітер, завдяки чому поліпшується контроль над потребою в цукрі, швидко зменшується тяга до солодкого.

Читайте також:  Використання камінів та дров'яних печей підвищує ризик розвитку раку легень у жінок

“Вживаючи їжу, багату амінокислотою тирозином, ви зможете перемогти свою тягу до солодкого і швидше скинути зайві кілограми”, – констатують експерти видання.

Вони назвали п’ять продуктів, які швидко зменшують тягу до солодкого.

Яйця. Багаті білком і корисними жирами, є одним з кращих продуктів для схуднення. У вареному вигляді ефективно насичують і знижують тягу до їжі. Яєчний жовток містить хлор-поживна речовина, відоме своїми жиросжигающими властивостями.

Молочні продукти. Молоко і сир є хорошим джерелом білка, кальцію, вітамінів, мінералів і жирних кислот, завдяки чому швидко піднімають рівень енергії, покращують роботу мозку. Все це дозволяє приборкати нездорову тягу до солодкого.

Читайте також:  У холодну пору року можуть виникати небезпечні проблеми із серцем

Горіхи і насіння. Амінокислотою тирозином багаті арахіс і насіння кунжуту. Але в цілому практично всі горіхи насичені корисними жирами, клітковиною і білком, що є відмінним поєднанням для контролю в харчуванні.

Соєві боби. Крім тирозину насичують організм повноцінним білком. Тофу і соєве молоко допомагають не тільки побороти тягу до всього солодкого, але і прискорюють процес відновлення м’язів, зменшують рівень поганого холестерину в організмі.

Яблука. Завдяки високому вмісту амінокислоти тирозину, стимулюючої синтез дофаміну, є одним з кращих продуктів, що позбавляють від поганого настрою. Ці фрукти також містять ключові поживні речовини-вітамін С, Вітамін К і калій, здатні прискорювати обмін речовин, сприяти схудненню.

Читайте також:  Ось скільки калорій ви спалюєте під час ходьби