Медики настійно радять завести кілька корисних звичок, щоб зміцнити здоров’я і продовжити собі життя.

По-перше, не потрібно різко підхоплюватися з ліжка після сну. Заведіть звичку прокидатися повільно, потягуючись і налаштовуючись на активний день. Ідеально зробити кілька нескладних вправ прямо в ліжку.

По-друге, дуже корисно випивати склянку води натщесерце, причому без всяких добавок. Так ви підготуєте до роботи шлунково-кишкового тракту.

По-третє, раз і назавжди потрібно збалансуватися свій режим харчування і їсти через кожні три-чотири години, щоб підтримувати стабільний рівень цукру в крові і не допускати почуття гострого голоду, коли людина здатна з’їсти величезну кількість їжі. Ідеальний денний раціон повинен складатися з трьох основних прийомів їжі і двох перекусів.

Читайте також:  Ці чотири продукти захистять від інфаркту та інших небезпечних хвороб

По-четверте, обов’язково потрібно більше рухатися. Сидячий спосіб життя вбиває в буквальному сенсі слова. Навіть при сильній зайнятості можна проходити пішки пару зупинок або підніматися по сходах пішки.

По-п’яте, потрібно навчитися радіти дрібницям. Позитивні емоції впливають на здоров’я все життя, будучи потужною протиотрутою від стресів і хвороб. Наприклад, щасливі люди фізично більш активні і краще висипаються, а, отже, завжди добре виглядають. До того ж «щасливчики», як правило, уникають куріння, випивки і ризикованої сексуальної поведінки, тому що у них і так все в порядку.