Фахівці стверджують, що спати голим корисно не тільки для здоров’я, але і для стосунків.

Про це повідомляє The Sun.

Сон без одягу має п’ять значних переваг:

1. Це може допомогти вам схуднути.

Дослідження, проведене Національним інститутом охорони здоров’я США, показало, що підтримка спокою під час сну може допомогти прискорити обмін речовин, оскільки організм метаболізує жир для підтримки тепла.

2. Це може допомогти довше залишатися молодим

Підтримка температури в кімнаті нижче 21˚C допомагає мелатоніну в нашому організмі функціонувати належним чином: регулювати цикл сну і неспання. Ще одна перевага мелатоніну – його омолоджуючі властивості.

3. Це може зробити вас менш напруженим

Під час сну виробляється менше гормону стресу кортизолу, особливо між 22:00 і 2:00, коли тіло перебуває у найглибшому періоді відпочинку. Зменшити ймовірність пробудження в цей час допоможе сон без одягу.

4. Це корисно для вашого статевого здоров’я

Дослідники зі Стенфордського університету і Національного інституту здоров’я дітей і розвитку людини встановили, що чоловіки, які носили боксерки вдень ​​і спали голими вночі, мали на 25% менше пошкоджень генетичного матеріалу в спермі, ніж чоловіки, які носили білизну цілодобово.

5. Це може допомогти вашим стосункам

Сон без одягу може зблизити вас з вашим партнером. Дотик шкірою допомагає виробляти окситоцин, який знижує стрес і занепокоєння, підвищує імунітет.

Джерело: Обозреватель