Одна з причин включити огірки до свого щоденного раціону – ці овочі корисні для захисту організму від раку.

Огірки зволожують організм. Медики завжди наголошують на важливості вживання достатньої кількості води, особливо в спеку. Але джерелом рідини не обов’язково мають бути напої. Огірки містять 97 відсотків води, що робить їх ідеальними для зволоження організму.

… знижують ризик раку. Огірки містять лігнани та поліфеноли – ці речовини, як показують дослідження, знижують ризик деяких видів раку. Це відноситься, наприклад, до раку молочної залози та раку шийки матки.

… забезпечують міцні кістки. Огірки багаті на вітамін К, який допомагає кальцію краще розподілятися в організмі – це, у свою чергу, підтримує щільність кісток, захищає нас від переломів, допомагає запобігти остеопорозу.

До речі, вітамін К вважається однією з найкращих речовин для підтримки мозкової активності у похилому віці.

… очищають організм. Вживаючи огірки, ми допомагаємо своєму кишечнику краще очищатись. Ерепсин, що міститься в них, розщеплює білок, сприяє хорошому травленню, перетравленню м’яса.

… знімають стрес. Огірки є багатим джерелом низки вітамінів групи В – вони потрібні для неврологічного здоров’я, стабільної психіки, активної розумової діяльності, стресостійкості.

Джерело: foodrfitness