Вчені розповіли, який продукт краще не вживати в їжу, щоб уникнути проблем зі здоров’ям.

Експерти довели, що молочний коктейль з великим вмістом жиру негативно впливає на здоров’я серця. За їх словами, людям слід перестати вживати в їжу молочний коктейль з незбираного молока, збитих вершків, морозива.

Вчені провели ряд експериментів, який довів їхню теорію. Дослідники пропонували добровольцям вживати в їжу молочні коктейлі, які адаптували за поживністю і кількістю жиру до деяких ресторанних страв. Експеримент показав, що навіть у здорових молодих людей судини починали змінюватися після вживання такого коктейлю. При цьому загальний ефект, вироблений на імунну систему, еквівалентний інфекційному захворюванню. Вчені проводили заміри і вивчали роботу організму учасника експерименту кожні чотири години після прийому їжі.

В експерименті брали участь 10 добровольців. Дослідники з’ясували, що червоні кров’яні клітини в організмах добровольців змінювати свою форму і розмір – вони ставали менше і у них з’являлися своєрідні шипи. Також червоні кров’яні клітини починали повільніше переносити кисень по організму. Крім того, підвищувалася концентрація мієлопероксидази, ензиму, який у великих кількостях провокує жорсткість судин та оксидативний стрес.

Джерело: 7mednews