Є звички, які зможуть допомогти здобути струнку фігуру, повідомили вчені з Гарварду.

Висипатися. Якщо привчити себе спати по 8,5 годин на добу, можна прискорити процес схуднення в два рази.

Вчені провели дослідження і вивчили звички понад 130 000 здорових жінок, які протягом 10 років добре висипалися. Виявилося, що ризик розвитку діабету 2 типу у них на 45% нижче в порівнянні з тими, хто спав менше 6 годин.

Якщо говорити конкретно, то скорочення сну від звичного графіка на 80 хвилин додає 549 нерозтрачених калорій на наступний день.

Відкрийте вікно. Вчені відзначають, що в прохолодній кімнаті людина витрачає частину калорій зі сховища білого жиру для спалювання бурого.

Відомо, що біла жирова тканина — це те, що накопичується на стегнах і сідницях. Її головне завдання — запасати ліпіди. А бурі жирові клітини відповідають за терморегуляцію і створюють тепло із запасених ліпідів.

Закрийте штори. Вчені вивчили здоров’я жінок, які люблять спати в темних кімнатах. З’ясувалося, що вони на 21% менше схильні до повноти, ніж ті, хто вважали за краще спати з будь-яким джерелом світла, навіть нічником.

Не наїдайтеся. Організм повинен відпочивати, а не займатися переварюванням їжі.

Розслабтеся. До ваших послуг розслаблюючі асани йоги, легка розтяжка і вправи з діафрагмальним диханням — для схуднення та швидкого засипання.