Медики розповіли про два напої, які знижують ризик смерті від коронавірусу у людей з цукровим діабетом другого типу. За словами експертів, чай і кава позитивно впливають на організм, зводячи до мінімуму вплив захворювання на здоров’я людини.

Поширення інфекції змусило медиків турбуватися про здоров’я людей, що мають хронічні хвороби, серед яких і цукровий діабет. Наукові співробітники провели експеримент, в ході якого з’ясували, що при вживанні кави і зеленого чаю щодня знижуються показники смертності на 63% серед людей з діабетом другого типу. Більше 42,5 млн людей по всій планеті страждають від даного захворювання. Незважаючи на те, що препарати можуть зменшити небезпеку, пов’язану з хворобою, вони досить дорогі і мають негативні наслідки. З цієї причини необхідно змінити спосіб життя, щоб контролювати показники цукру в крові.

Велика кількість досліджень показали, що вживання зеленого чаю зменшує ризик виникнення хвороби і покращує чутливість до інсуліну. Вчені, що представляють університет Кюсю (Японія) провели експеримент, в якому взяли участь 4 923 пацієнтів віком 66 років з діабетом другого типу. Експерти виявили, що при щоденному вживанні 4 або більше чашок зеленого чаю ризик смерті знижувався на 40%. Вони вважають, що і кава позитивно впливає на організм людини. У людей з діабетом при вживанні 2 або більше чашок напою в день знижувався рівень смертності на 41%.

Джерело: actualnews