Фахівці стверджують, що фтор, що міститься у водопровідній воді, може пригнічувати роботу печінки, провокуючи відчуття постійної втоми. Про це повідомляє портал NaturalHealth365.

В його публікації медики пояснюють, що печінка на щоденній основі піддається впливу різних екологічних токсинів: зокрема, на неї впливають мікрочастинки пластику і забруднювачі повітря всередині і зовні приміщень. Характерним симптомом того, що печінка перевантажена забруднюючими компонентами і погано справляється зі своїм завданням головного фільтра організму, є відчуття втоми.

За словами експертів, одним з токсинів, який може викликати таке почуття втоми, засмічуючи печінку, є фтор, що міститься у воді з-під крана. В середньому, організм дорослої людини виводить фтор в кількості тільки 60 відсотків через нирки, які є партнером печінки в детоксикації нашого тіла. Таким чином, він може «застрягати» в печінці.

Читайте також:  Як прожити довше: вчені назвали оптимальну кількість фізичних вправ в тиждень

«Наша печінка цілком справляється з тим, щоб переробляти все, що споживається протягом усього життя, їй не потрібна стороння допомога для виконання такої роботи. Однак печінка, хоча вона і дуже міцна, може перевантажуватися. Застійна печінка може різко знизити рівень енергії, дозволяючи слизу накопичуватися в організмі», – зазначають фахівці.

На їхню думку, очищення водопровідної води від фтору покращує очисні функції печінки і служить профілактикою застійних явищ в ній.

«Якщо ви почнете пити воду без фтору, у вашої печінки буде більше можливостей зосередитися на позбавлення організму від інших токсинів», – наголошують медики.

Вони настійно радять використовувати системи очищення води, що дозволяють видалити з неї фтор.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News