З віком організм людини стає менш стійким до впливу зовнішніх факторів. Фахівці назвали ТОП-5 продуктів, які не можна вживати після 50 років.

Лідером рейтингу стало спиртне. Воно шкодить здоров’ю в будь-якому віці, однак у літніх людей і так є хвороби, які алкогольні напої лише погіршать. Вони особливо небезпечні для тих, хто страждає підвищеним тиском і хронічними захворюваннями.

На другій позиції розмістилася кава. Він протипоказаний людям поважного віку, так як у них спостерігаються часті перепади кровоносного тиску. Якщо і пити даний напій, то обов’язково з великою кількістю молока і без цукру.

Читайте також:  Знайдено просте лікування симптомів аутизму у дітей

Замикають трійку солодкі газовані напої. Вони не тільки сприяють ожирінню, але і значно підвищують рівень цукру в крові, а також сприяють розвитку серцево-судинних хвороб. Такий же ефект мають і магазинні соки.

Наступними виявилися напівфабрикати. Справа в тому, що вони містять велику кількість солі, жиру та консервантів, а це, в свою чергу, збільшує ризик появи гіпертонії і атеросклерозу.

Останньою в ТОП-5 стала випічка. Маргарин, борошно і цукор, які використовуються при приготуванні, сприяють виникненню захворювань серця, цукрового діабету і деменції.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News